שיאצו

פירוש המילה שיאצו היא shi- אצבע atsu – לחץ, מפירוש השם אפשר כבר להבין כי הטכניקה המרכזית של השיאצו היא לחיצות על הגוף באמצעות האצבעות, למרות שבטיפול לוחצים על הגוף גם עם המרפקים , כפות הרגליים, כפות ידיים ובירכיים בהתאם לעומק, לרוחב ולעוצמת הלחיצה שרוצים להשיג. שיאצו זו אומנות טיפול במגע, המתבססת על הרפואה הסינית (יסודה של שיטה זו ביפן).
לפי הרפואה הסינית בגוף זורמים 12 מרידיאנים (מרידיאן= מסלול זרימת אנרגיה/ צ'י), כל מרידיאן מתחבר לאיבר פנימי ואחראי על תפקודים שונים באדם. למשל מרידיאן הכבד מגיע לאיבר הכבד, וחלק מתפקידיו הוא סילוק רעלים מהגוף. במידה ולאחר אבחנה מקיפה של המטופל יתגלה כי מרידיאן הכבד יצא מאיזון אנו נתמקד במרידיאן זה במלך הטיפול אך נעטוף את כל הגוף במגע נעים ומרפא המשרה הרגשת חמימות וביטחון.  

הטיפול נעשה בביגוד מלא וגרביים על מיטת טיפולים או על מזרן שיאצו.

 

אנו מאמינים בריפוי הבעיה מהשורש לכן התישאול מקיף ועמוק אנו מתייחסים לכל שלל הסימפטומים שצפים לפני השטח, פעמים רבות מטופל מגיע עם בעיה מסוימת ובמהלך התשאול מגלים סימפטומים רבים נוספים הקשורים בעצם לאותו חוסר האיזון באיבר הספציפי והמטופל כלל לא ראה קשר בין התופעות.
כאשר נצליח לאזן את המרידיאן ישתפרו גם הסימפטומים הנוספים.

 

הרפואה הסינית היא רפואה הוליסטית הרואה את האדם כשלם ולא מטפלת בסימפטומים בודדים.

העבודה בשיאצו תתמקד במרידיאנים שאובחנו כלא מאוזנים ובנוסף שיאצו עובד על רוב חלקי הגוף-
רגליים וכפות רגליים, ידיים וכפות ידיים, כל אזורי הגב כמובן, כתפיים, טיפול בטן, טיפול חזה וצוואר, טיפול פנים וראש.

הטיפול נבנה על פי האבחנה ומותאם אישית לצרכי המטופל.

הטיפול הוא חד שבועי או דו שבועי בהתאם להתקדמות הריפוי ולמטופל.

 לפרטים נוספים וקביעת תור: מאיה: 054-800-8500 או אורן: 054-3144-011

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>